Jak.pl? Zadaj pytanie

Profil użytkownika

Kategoria: Turystyka 12 lat temu

To wszystko zależy od tego kto co lubi :). Ja lubię chodzić zimą po naszych polskich górach, całkiem niezłe krajobrazy można też znaleźć na pojezierzu brodnickim. Tam można się zatrzymać w Głęboczku i przy okazji po zimowym spacerze zażyć kąpieli w winie :)

Gdzie pojechać na zimowe wakacje? Gdzieś w ciepłe kraje czy lepiej może korzystać z zimy i wyruszyć w góry?

Kategoria: 12 lat temu

To zależy skąd i co masz zawrzeć w tekście. Oto przykładowy tekst, może będzie pomocny: Hi Michael, I'm on a trip in Greece. Now I'm visiting Athens. This is very beautiful city. Weather is really good. Sun is shining and it's very hot. I met a wonderful guy. He is from Germany and he is very nice. I will be at home next friday. Take care, XYZ

pocztówka język angielski jak pisać?

Kategoria: 12 lat temu

Jest kilka podstawowych reguł, które trzeba poznać by poprawnie wymawiać i czytać tekst w języku angielskim. Najlepiej jest na początek iść na jakieś lekcje czy kurs, który pozwoli się tego nauczyć. Na przykład na zajęciach W tej szkole językowej axon, czasami nagrywa się samego siebie, by później wyłapać jeszcze lepiej swoje błędy. Skuteczna metoda, bo my jesteśmy największymi krytykami samych siebie :)

jak czytać język angielski?

Kategoria: 12 lat temu

według mnie najlepiej rozpocząć naukę na jakimś kursie, gdzie nauczą podstaw, gramatyki i wymowy. W tej szkole Axon maja dość ciekawe kursy, na których kładą nacisk na interakcje i komunikacje. Poza tym można stale rozwijać umiejętności oglądając filmy z angielskimi napisami, czytając książki w tym języku , czy ucząc się codziennie z fiszek nowych słówek. :)

język angielski jak się uczyć?

Kategoria: Jakowisko 12 lat temu

Oczywiście, że można wystarczy na początku wiedzieć ile się chce wydać pieniędzy i na jaki rodzaj wakacji ma się ochotę i oferty znajdują się same :) Teraz jest pełno biur/firm które pozwalają po po wpisaniu naszych wymagać wyszukać oferty spełniające wszystkie kryteria.

Czy w dzisiejszych czasach można kupić dobre wakacje???

Kategoria: 12 lat temu

Ja zastanawiam się albo nad wyjazdem do Portugalii albo na zwiedzeniem nadmorskich polskich miejscowości. Dzisiaj szukając jakiegoś ciekawego pomysłu znalazłam coś takiego w Jastrzębiej Górze http://www.primaveraspa.pl/lato-2011.html Wydaje się być sensowne, kuszące są te zabiegi, regenerujące :)

Kategoria: Turystyka 12 lat temu

Ja jestem za morzem, w zależności od tego co kto lubi można wybrać odpowiednią miejscowość na wypoczynek. Zwiedzanie i impreza to na pewno trójmiasto jest dobrym wyjściem. Wypoczynek regeneracja, urlop pod tym względem dobra jest Jastrzębia Góra. Tam można się zrelaksować w tym hotelu Primavera czy też w domkach, poleżeć na plaży czy aktywnie wypocząć uprawiając sport.

Gdzie na wakacje?

Kategoria: 12 lat temu

Pojęcie dobry jest względny, wszystko zależy ile ma się przeznaczonych pieniędzy na taki sprzęt i co chcemy by zawierał. według mnie jednym z lepszych jest ten braun który można używać pod wodą. Ostatnio widziałam go na electro.pl w całkiem niezłej cenie. Usuwa on też te krótkie i leżące włoski, co jest bardzo przydatne w moim przypadku.

jak wybrac dobry depilator?

Kategoria: 12 lat temu

To nie jest takie skomplikowane, wystarczy przyłożyć do skóry i od dołu nogi w przeciwnym kierunku do wyrastania włosków depilować. Te nowsze modele można też używać pod wodą oraz razem z jakimś żelem specjalnym do takiego rodzaju depilacji.

depilator jak uzywac?

Kategoria: Edukacja 12 lat temu

Jest wiele różnych sposobów. Jeśli nie jest to głęboki stan, to wystarczą jakieś ziołowe tabletki, więcej ruchu - ćwiczenia fizyczne pomagają zwiększyć poziom endorfiny - hormonu wzrostu. Kostka dobrej czekolady czy taniec. Słyszałam też że skuteczna jest śmiechoterapia, czemu nie spróbować :)

jak leczyc depresje

Kategoria: 12 lat temu

Moim zdaniem warto na początek wybrać się na jakiś kurs, by nauczyć się podstaw, wymowy i gramatyki. Takie zajęcia z naciskiem na komunikacje i interakcje z tego co wiem są w tej szkole Axon. Po takim kursie można wyjechać na chwile do Włoch, wtedy bardzo szybko w praktyce utrwala i rozszerza się takie językowe umiejętności.

jak szybko nauczyc sie włoskiego?

Paszport Pino - logowanie