Jak.pl? Zadaj pytanie

Profil użytkownika

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Pliki mdf i mds to odpowiedniki bin i cue, czyli obrazy płyty - tyle że z programu Alcohol 120% - więc nim można je wypalić na płytce. Albo za pomocą DAEMON Tools zainstalować jako wirtualny dysk.

jak otworzyc plik mdf?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

To nie jest taka prosta sprawa - najlepiej poszukać jakiś darmowych poradników w google, albo nawet na youtube są instruktażowe filmiki jak to zrobić. Polecam właśnie ot tuby zacząć.

jak zrobić szablon na bloga

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Można płatnym Acrobatem od Adobe, ale to chyba przerost formy nad treścią jak chcesz to zrobić raz czy dwa :D W sieci jest masa darmowych programów do edycji PDFEditor, czy PDF4Free.

jak edytować pdf?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Musisz mieć w laptopie wyjście wideo. Tam podłączasz kabel VGA-SCART, który idzie do telewizora. Potem musisz wejść w ustawienia ekranu w windowsie i zobaczyć czy wykryło nowy ekran. Jak nie to zobacz czy wszystko gra.

jak podłączyć laptopa do telewizora?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

No, albo np programem partition magic - polecam. Pod windowsem możesz za jego pomocą łatwo zformatować i dowolnie ustawić partycje.

jak sformatować dysk?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Można przycwaniaczyć i podesłać komuś np linka do jakiejś stronki wrzuconej przez nas na tnij.org. Jeśli mamy tam zarejestrowane konto będziemy mogli podejrzeć adresy ip odwiedzających. Albo jak masz jego nr gg to można chyba przez jakieś wtyczki sprawdzić.

jak sprawdzic czyjes ip?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Można to zrobić łatwo przez neta - na stronce orange. Albo dzwoniąc pod numer *500. Można też wpisać w telefonie *100*# - i potem nacisnąć OK (albo zieloną słuchawkę, whatever) i pojawi się menu gdzie można wyłączyć pocztę, albo w ogóle taki kod - *110*20*00# - i potem zieloną słuchawkę i już poczta jest wyłączona.

jak wylaczyc poczte w orange?

Kategoria: Edukacja 13 lat temu

Jeśli chodzi o szablon na stronkę to nie oczekuj prostej i magicznej odpowiedzi. Musisz znać się na HTMLu i CSSie, więc czytaj stronki temu poświęcone. Dobrze jak opanujesz też podstawy grafiki komputerowej, bo z obrazkami też będzie trochę mieszania.

jak zrobić szablon?

Kategoria: Edukacja 13 lat temu

To zależy też do czego nam potrzebne. Są różne rodzaje CV - mogą być chronologiczne, celowe i funkcjonalne. Te pierwsze to wiadomo - co robiliśmy w życiu w porządku chronologicznym. Te drugie mają podkreślić twoje mocne punkty bez zachowania chronologii, czyli zaczynasz od tego z czego jesteś najbardziej dumny. A te ostatnie skupiają się na twoich konkretnych umiejętnościach czy cechach - takie już piszesz pod konkretną robotę jak chcesz mocno błysnąć.

jak napisać dobre cv?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Generalnie możesz spróbować metodą słownikową - jeśli to nie zadziała to wątpliwe masz szanse złamania dobrze zaszyfrowanego i odpowiednio długiego hasła. No ale jeśli koniecznie chcesz spróbować to znajdziesz w Googlu różne programy do tego. Wpisz tylko "rar password cracker" czy coś i wyskoczą tego setki.

jak złamać hasło w winrar?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Albo WinZipem czy 7zipem też chyba można

jak otworzyć plik rar?

Kategoria: Nowe technologie 13 lat temu

Najłatwiej będzie chyba przez winampa. Potrzebne do tego będą: Winamp, wtyczka DSP SHOUTcast do Winampa, program SHOUTcast server. Jak już wszystko ściągniemy i poinstalujemy, trzeba się zabrać za konfigurację. W serverze shoutcasta trzeba przede wszystkim zmienić hasło - które potem wpisujemy do pluginu winampowego - tak abyśmy tylko my mogli nadawać przez nasze nowe radio internetowe. Dalej już wszystko jest łatwe i intuicyjne.

jak zrobic radio internetowe?

Kategoria: Zdrowie i Styl życia 13 lat temu

To sie dyskalkulia nazywa ale to dla mlotkow totalnych, idz sie lepiej poucz a nie w necie siedzisz i glupie pytania zadajesz

Jak wymigac sie od matmy slyszalem ze mozna dostac papiera od lekarza, ze sie nie umie liczyc

Kategoria: Sport 13 lat temu

Glukozamina - dostaniesz to w sklepie z odżywkami dla koksów hehe albo w aptece nawet

Ema mam problem z kolanem a duzo gram w pile. Co polecacie na stawy?

Paszport Pino - logowanie