Jak.pl? Zadaj pytanie

Profil użytkownika

Kategoria: Zdrowie i Styl życia 13 lat temu

Nijak. Po swojemu. Tutaj manicurie, tam pedicurie, a tam make up i SPA. To nic więcej. Naprawdę, nic więcej.

jak urzadzić gabinet kosmetyczny?

Kategoria: Kultura i rozrywka 13 lat temu

Ha, ha! I tutaj Cię mam. Wzięłaś/wiąłeś to z iCarly. A więc najpierw należy założyć stronę internetową programu. Następnie należy nagrać film i wrzucić go na stronkę. I tak co tydzień. Filimiki nagrywaj kamerą lub aparatem.Potem należy zafundować sobie parę reklam, czyli, żeby powiedzieć znajomym, przyjaciołaom i rodzinie, aby weszli na tę stronę. Zapraszam na zadawanie pytań na moim profilu. Pozdro! Hissa

jak stworzyć własną telewizję internetową?

Kategoria: Zdrowie i Styl życia 13 lat temu

To jest naprawdę żałosne pytanie. Poprostu- znajdź pracę! Pomóż rodzicom, sąsiadom, rodzicom przyjaciół, sąsiadom przyjaciół itd. Pozdro!

jak szybko pomnozyc kase?

Kategoria: Zdrowie i Styl życia 13 lat temu

To zależy, gdzie. Jeśli w szkole, to jest trudna sprawa. Chociaż... Spróbuj zając jakieś miejsce w konkursie talentów, zaśpiewaj na dyskotece i zrób inne tego typu rzeczy. A jeśli brak Ci odwagi, poproś o pomoc przyjaciól i rodzinę. Zapraszam na mój profil. Pozdrawiam.

jak stać się popularnym?

Kategoria: Zdrowie i Styl życia 13 lat temu

Stać się romantykiem - to nie jest takie trudne! Wystarczy, że: - zaczniesz się ubierać na czerwono i różowo=to zmieni pierwsze wrażenie - postaraj się mówić jak poeta, czyli rymuj i mów o miłości Hmmmm...Wydaję mi się ża jak na pierwsze kroki, to będzie odpowiednie. Jeśli chcesz więcej porad, udzielam ich od 18-19:30. Czekam i pozdrawiam.

jak stać się romantykiem?

Paszport Pino - logowanie