Jak.pl? Zadaj pytanie

Profil użytkownika

Kategoria: Biznes i finanse 13 lat temu

Co sądzicie o wyjazdach motywacyjnych? Jak uważacie czy takie wyjazdy jakie organizuje np. Mega Travel do Australii czy Azji mogą zmobilizować pracowników do większego przykładania się w pracy? A może macie doświadczenia w tym temacie, którymi chcielibyście się podzielić?

Wyjazdy motywacyjne

Kategoria: Zdrowie i Styl życia 13 lat temu

Wydaje mi się, że jedyną i skuteczną metoda może być długotrwałe i intensywne ćwiczenia. Może pomyśl o tym jaki sport miałabyś ochotę zacząć uprawiać. Proponuje basen, pływanie świetnie wpływa na poprawę sylwetki.

jak stracic brzuch i boczki?

Kategoria: 13 lat temu

Powiem wam szczerze , że nigdy mi nie wychodzi do końca taki makijaż oczu. Ostatnio spotkałam koleżankę która zrobiła sobie makijaż permanentny i wygląda rewelacyjnie, ma ślicznie podkreślone oczy i dobrze wygląda nawet o 5 nad ranem. Wyczytałam tez na stronie Instytutu Urody New Look że taki makijaż może się utrzymywać nawet do 5lat.

jak wykonac makijaż oczu?

Kategoria: Turystyka 13 lat temu

Myślę, że Polacy bardzo rożnie spędzają wakacje, w dużej mirze jest to zapewne uwarunkowane ich zarobkami. Nie lubię tylko jednej wakacyjnej przywary, czemu na polskich plażach zawsze wszyscy muza się koniecznie kłaść jeden przy drugim skoro jak się przejdzie tylko kilka metrów dalej jest wolna przestrzeń? O co chodzi, że w grupie raźniej?

jak polacy spędzają wakacje?

Kategoria: 13 lat temu

Jak się ma zakwasy to trzeba je jak najszybciej zlikwidować. Potrzebny jest do tego żel chłodzący dermentol, który bardzo szybko przynosi ukojenie. Przydałaby się również długa, gorąca kąpiel a później masaż. a na drugi dzień trzeba wstać, uśmiechnąć się i powrócić do ćwiczeń.

co zrobić jak sie ma zakwasy?

Kategoria: 13 lat temu

Podobno bardzo pomaga gorąca kąpiel, trzeba sobie ją zafundować od razu po ćwiczeniach a następnie nasmarować obolałe miejsca żelem chłodzącym dermentol, który szybko przynosi ukojenie. Słyszałam również, że najgorsze co można w takiej sytuacji zrobić to się położyć i nie ćwiczyć prze kilka dni. Podobno trzeba najlepiej następnego dnia powrócić do ćwiczeń.

jak zlikwidowac zakwasy?

Kategoria: 13 lat temu

Żeby porządnie nauczyć się angielskiego, należy zapisać się do odpowiedniej szkoły. Ja dużo dobrego słyszałam o szkole Axon. Mają tam swój autorski program jak również przeprowadzają zajęcia w małych grupach, co jest dla mnie ważne, ponieważ tylko taka naukę uważam za skuteczną.

jezyk angielski jak sie uczyc?

Kategoria: Turystyka 13 lat temu

No cóż najlepiej kupić sobie jeszcze przewodnik w Polsce i podążać zgodnie z nim, w ten sposób pewnie zobaczysz wszystkie komercyjne miejsca. Innym sposobem jest też spontaniczne zwiedzanie, takie najlepiej jest przeprowadzać w grupie przyjaciół, ponieważ nigdy nie wiadomo gdzie się trafi.

jak zwiedzac rzym?

Kategoria: 13 lat temu

Moim zdaniem najlepiej jest się uczyć w szkole. Ja długo uczyłam się sama, słuchając muzyki czy oglądają c telewizję angielską, jednak dopiero kiedy poszłam do szkoły językowej zrobiłam naprawdę duże postępy. Słyszałam tez że bardzo dobra szkołą jest Axon, prowadzą zajęcia w małych grupach i maja swój autorski program.

angielski jak sie uczyć?

Kategoria: 13 lat temu

Najlepiej można poprawić angielski poprzez zapisanie się do odpowiedniej szkoły językowej. Słyszałam, że bardzo dobrą szkołą jest Axon znajduję z w takich miastach jak (Kraków, Wieliczka, Katowice, Bielsko-Biała, Olkusz. Posiadają oni swój autorski program nauczania i prowadzą zajęcia w małych kilkuosobowych grupach.

jak poprawic angielski?

Kategoria: 13 lat temu

Jest bardzo wiele różnych sposobów. Często też można poprosić w sklepie o ładne i oryginalne zapakowanie. Z resztą teraz jest tak dużo kolorowych papierów, wstążek i innych dodatków, że nie powinno być z tym problemów. Ja najczęściej wybieram torebki ozdobne.

jak zapakować prezenty?

Kategoria: 13 lat temu

Słyszałam, że rewelacyjny na zakwasy jest żel chłodzący Dermentol. Najlepiej zaraz po wysiłku wziąć gorącą, długą kąpiel a następnie posmarować bolące miejsca żelem, powinien bardzo szybko przynieść ukojenie. Poza tym jest wydajny i niewiele kosztuje.

jak pokonac zakwasy?

Paszport Pino - logowanie