Jak.pl? Zadaj pytanie

Pytanie

Dodane przez Redakcja Jak.pl 0 0 bilans ocen: 0

6 lat temu

jak.pl serwis z pytaniamiJak sprawdzić numer telefonu?

W dobie łatwego wyboru nowego operatora sieci i braku konieczności zmiany numeru telefonu przy takich sytuacjach coraz częściej nie mamy tak naprawdę pojęcia, do jakiego operatora należy numer, pod który właśnie chcemy zadzwonić.

 
A jak dobrze wiadomo, dzwoniąc do innego operatora musimy się liczyć ze znacznie większymi kosztami połączenia, niż miałoby to miejsce w przypadku dzwonienia do kogoś z naszej sieci. Jak więc uchronić się przed zadzwonieniem do kogoś, kto przez samą rozmowę ściągnie z nas więcej pieniędzy niż powinien? Wystarczy udać się pod adres o nazwie www.wjakiejsieci.pl, gdzie w widocznym polu z lewej strony witryny wpisujemy nurtujący nas numer telefonu. 
 
Potem wystarczy już tylko kliknąć na „Sprawdź” i już po ułamkach sekund dostajemy oczekiwaną przez nas odpowiedź. Ta pojawia mniej więcej na środku strony z informacją na temat sieci, w której ów numer w danej chwili się znajduje. 
 
W ten prosty sposób możemy przed zadzwonieniem sprawdzić z jakimi kosztami powinniśmy się liczyć przy przeprowadzaniu rozmowy.
 
Dla nieco bardziej mobilnych istnieje nawet aplikacja o tej samej nazwie co podana wyżej witryna, którą możemy sobie zainstalować na własnym telefonie. Dzięki temu unikniemy konieczności korzystania z internetu przy kolejnych próbach sprawdzenia jakiegoś numeru.

Paszport Pino - logowanie