Jak.pl? Zadaj pytanie

Profil użytkownika

Kategoria: Pozostałe 6 lat temu

IP zewnętrzne możesz sprawdzić np. tutaj: http://whatsmyip.org/

jak sprawdzić zewnętrzne ip?

Kategoria: Pozostałe 6 lat temu

Wystarczy wejść w wiersz poleceń i wpisać "ipconfig", adres IP bramy domyślnej z reguły jest adresem routera.

jak sprawdzic ip routera?

Kategoria: Pozostałe 6 lat temu

Pliki *.dmg są plikami przeznaczonymi na urządzenia Apple i są odpowiednikami plików *.exe w systemach Windows. Format *.dmg bez trudu przekonwertujemy na *.iso, używając jednego z programów, na przykład "DMGExtractor" czy "dmg2img". Naiwnością byłoby jednak sądzić, że po takiej konwersji będzie można używać tych plików na Windows... Będą one dla tego systemu nieczytelne. Jeśli użytkownik chce przenosić dane między Mac a Windows, nie tylko w formacie *.dmg, lepiej posłużyć się inną metodą. Program "MacDrive" pozwala na podłączenie dysku z Apple do komputera z Windowsem, a także sprawia, że jest on wykrywany przez system operacyjny.

pliki dmg jak otworzyć?

Kategoria: Internet i Komputery 6 lat temu

Za rok, może dwa lata :)

Kiedy premiera PHP 6?

Kategoria: Biznes i finanse 6 lat temu

Nie ma takiej możliwości, no chyba, że uzyskasz w jakiś sposób dostęp do jakiegoś konta, które te uprawnienia posiada :)

jak zobaczyć zablokowaną galerię na naszej klasie?

Kategoria: 6 lat temu

Odzyskaj hasło poprzez e-mail, jeżeli nie masz dostępu do swojej poczty elektronicznej, zostaje Ci tylko kontakt z administracją.

Kategoria: 6 lat temu

Spróbuj ponownie wysłać link aktywacyjny oraz również sprawdzić czy nie został uznany za SPAM. Ostatecznie skontaktuj się z administracją.

Paszport Pino - logowanie