Jak.pl? Zadaj pytanie

Pytanie

Dodane przez Redakcja Jak.pl 0 0 bilans ocen: 0

10 lat temu

jak.pl serwis z pytaniamiJak zostać dobrym napastnikiem?

To pytanie, które z pewnością zadaje sobie wielu kopaczy biegających po boiskach T-Mobile Ekstraklasy. Oczywiście o tym czy ktoś rzeczywiście jest dobrym snajperem decyduje cały szereg właściwości, od naszego nastawienia do futbolu poczynając a na sprawności naszej nogi kończąc. W kwestii naszej psychiki najwazniejsze jest to, by nie bać się zaryzykować podjęcia co niektórych decyzji i by być pewnym swoich umiejętności. Jeśli bowiem będziemy w siebie wątpili, to niemal na 100% nie będziemy potrafili niczego godnego pamięci osiągnąć.

Co do atrybutów fizycznych, to waidomo, że najistotniejszymi cechami napastnika są takie czynniki jak szybkość, przyspieszenie oraz... celność strzałów. To właśnie z goli będziemy przecież rozliczani w pierwszej kolejności. A jeśli ich nie będzie, wówczas ciężko będzie komukolwiek przyznać, że jesteśmy naprawdę dobrym atakującym. Dlatego warto popracować przede wszystkim tad tą ostatnią cechą, gdzie najważniejszą zasadą jest uderzanie piłki podbiciem stopy, a nie z tak popularnego u nas "czuba". Połączenie wszystkich wyżej wymienionych cech zaowocuje naprawe wieloma trafieniami naszego autorstwa, które będą w stanie zapewnić nam iście wspaniałą karierę.

A na dowód tego obejrzyjcie sobie kilka porad od Gonzalo Higuaina, napastnika Realu Madryt:

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/HD1OWfANKTc?version=3&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/HD1OWfANKTc?version=3&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

Paszport Pino - logowanie