Jak.pl? Zadaj pytanie

Pytanie

Dodane przez Redakcja Jak.pl 0 0 bilans ocen: 0

11 lat temu

jak.pl serwis z pytaniamiJak robić triki w nowej FIFA Street?

Nowa FIFA Street już dotarła do sklepów, a miliony fanów ulicznej piłki w końcu stają przed sensowną okazją wypróbowania tej zabawy także w bardziej wirtualnym świecie. Rzecz w tym, że nawet na konsoli trzeba umieć podejść do tematu przygotowanym i jak najszybciej opanować sztukę wykonywania stosownych trików. Jak tego dokonać?

 

Nie od dziś wiadomo, że największym blamażem dla zawodnika jest pozwolenie sobiena przepuszczenie piłki pomiędzy własnymi nogami. Dlatego też warto nauczyć się tej sztuczki, by po meczu z naszym najgorszym wrogiem nikt z oglądających taką potyczkę nie miał wątpliwości co do tego, kto był tego dnia lepszy. Sprawdźmy jak ów trik wykonać. By założyć piłkarzowi rywali tak zwaną "siatkę" powinniśmy przesunąć lewą gałkę pada w stronę nóg przeciwnika, przytrzymując przy tym prawy trigger kontrolera.

 

Oczywiście przeciwnik może się przed tym obronić trzymając po prostu lewy trigger, który w danej chwili odpowie za trzymanie nóg zawodnika blisko siebie. Na szczęście nawet jeśli rywal doskonale zna techniki defensywne przed "siatką", to nie zdoła się uchronić przed przerzuceniem futbolówki and jego głową. By tego dokonać musimy zacząć od żonglerki piłki, którą wykonujemy przy nieustannym naciskaniu RB oraz gwałtownym przesunięciu lewej gałki pada w stronę oponenta. Tak czy owak, powinno nam się udać go ominąć.

Paszport Pino - logowanie