Jak.pl? Zadaj pytanie

Pytanie

Dodane przez Redakcja Jak.pl 0 0 bilans ocen: 0

11 lat temu

jak.pl serwis z pytaniamiJak flirtować na Facebooku?

Wiele osób myśli, iż flirt drogą wirtualną jest znacznie łatwiejszy od tego rzeczywistego. Trzeba przyznać, że jest w tym trochę prawdy. Zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z osobami, które dość wyraźnie przeżywają tego typu akcje i łatwo „spinają się” na żywo. Stres w takich sytuacjach potrafi je kompletnie sparaliżować i bardzo skutecznie zablokować jakiekolwiek szanse na pomyślny przebieg dalszej rozmowy.

Dlatego wielu facetom i dziewczynom łatwiej jest wyrazić swoje uczucia drogą wirtualną, na przykład za pośrednictwem Facebooka, bądź innych serwisów społecznościowych. Nie oznacza to jednak wcale, że nasze słowa napisane w świecie wirtualnym są mniej zobowiązujące niż te, które wypowiadamy w prawdziwej rzeczywistości!
 
Jeżeli potrafi to mieć na względzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by nasz pierwszy kontakt z interesującą nas osobą zainicjować właśnie na Facebooku. Trzeba jednak pamiętać, że internet powinien być tylko ostatecznością zastosowaną wtedy, gdy nie mamy możliwości żadnego fizycznego kontaktu. W przypadku rozpoczęcia całego flirtu przy użyciu Facebooka, musimy uważać na to, by nasze słowa były starannie dobrane. Wszakże przez internet będzie ciężko wiernie oddać nasze gesty, sposób spojrzenia na rozmówcę, czy inne tego typu małe, aczkolwiek bardzo ważne szczegóły.
 
Jeśli rozmowy będą trwały już przez jakiś dłuższy czas (ale nie muszą jednocześnie ciągnąć się przez całe tygodnie) i da się zauważyć wyraźną sympatię z obu stron, to można już śmiało pomyśleć o przeniesieniu się do rzeczywistości i umówić na jakieś prawdziwe spotkanie w realu. Początki mogą być trudne, jednak background utworzony w internecie powinien być w miarę solidną bazą do tego, by móc swobodnie kontynuować to w rzeczywistości, gdzie jak wiadomo, można już zdziałać znacznie znacznie więcej ;)

Paszport Pino - logowanie